Kontakt oss

Få råd og inspirasjon i verkstedet

Uansett hva slags prosjekt man har i tankene, vil vi være tilgjengelig for spørsmål og rådgivning, både på Snartemo og i Oslo.

Hvis mulig, anbefaler vi interesserte å avlegge oss et besøk i snekkerverkstedet på Snartemo. Her kan man se og kjenne på aktuelle materialer, og få idéer til eget prosjekt gjennom å se hvordan vi løser ulike oppgaver. Ta gjerne kontakt for å avtale tid.

SalgAdminstrasjon

Snartemo Studio Hamran

Hamran Snekkerverksted AS
Lygnaveien 823
4590 Snartemo
T: 38 34 94 50
hamran@hamran.no
Se kart

Åpningstider
Mandag til onsdag og fredag 8-16
Torsdag 8-19
Lørdag etter avtale

Sommeren 2019

Uke 28
Mandag – fredag 10-15

Uke 29 og 30 stengt.

Uke 31
Mandag – fredag 10-15

Book møte

Oslo / Made by Wood

Made by Wood AS
Hovfaret 4B,
0275 Oslo
T: 383 49 450
hamran@hamran.no
Se kart

Åpningstider
Mandag – Torsdag 9-16
Fredag 9-15

Book møte

Er du arkitekt eller designer?

Ta gjerne kontakt med oss direkte, eller gjennom Made By Wood. Vi er alltid interessert i å knytte til oss nye dyktige samarbeidspartnere. Dersom du har et prosjekt du vil realisere, bistår vi gjennom hele prosessen.

La oss samarbeide

Jobbe hos oss?

Har du spisskompetanse på noe av det Hamran arbeider med? Da vil vi gjerne at du kontakter oss.

Søk her

Design

Janne R Werdal
Salgs- og markedssjef
janne@hamran.no
T: 990 90 956

Benedicte Benjaminsen
Interiørarkitekt
benedicte@hamran.no
T: 942 77 484

Janne Tobiassen
Interiørarkitekt
janne.tobiassen@hamran.no
T: 459 52 552

Eli Svendsen
Interiørdesign
eli@hamran.no
T: 483 29 493

Camila Kvinlaug Systad
Interiørdesign
camilla@hamran.no
T: 483 29 492

Anne Berit Johannesen
Interiørdesign
anne@hamran.no
T: 483 29 490

Solfrid Vasland Stedjan
Interiørdesign
solfrid@hamran.no
T: 483 29 491

Julie Særnblom
Interiørarkitekt (Permisjon)
julie@hamran.no
T: 988 73 325

Administrasjon

Trond Hamran
Daglig leder
trond@hamran.no
T: 901 28 132

Olaug Sofie Telhaug
Økonomicontroller
olaug@hamran.no
T: 917 34 185

Susann Brandsdal Ryan
Regnskap
susann@hamran.no
T: 480 30 738

Ole Egil Østebø
Logistikk og transport
oleegil@hamran.no
T: 975 43 036